===>/home/kings/domains/kingsapartments.pl/public_html/blog/ Szlakiem wrocławskich galerii handlowych - Kings Apartments Blog
RECEPCJA +48 504 954 504 - całodobowo
Zaznacz stronę

Każda kobieta uwielbia zakupy, a szaleństwo sklepowe w obcym mieście – to dopiero przeżycie! Wrocław oferuje nam całkiem spory wybór, jeżeli chodzi o galerie handlowe, jest jednak kilka, które z pewnością musi odwiedzić każda fanka zakupowych rajdów!

Magnolia Park

Galeria, która mieści w sobie mnóstwo sklepów fantastycznych marek, kino, strefę jedzenia oraz siłownię. Ponadto możemy znaleźć w niej również miejsce zabaw dla dzieci a nierzadko organizowane są w Magnolii ciekawe wystawy, niektóre darmowe a inne płatne, jednak z pewnością warte uwagi. Nie zapominajmy jednak o tym, aby koniecznie sprawdzić harmonogram wydarzeń, bowiem w tej galerii co chwilę coś się dzieje, np. organizowane są różne wydarzenia typu Minionki w Podróży albo promocje umożliwiające rodzinną rozgrywkę w minigolfa!

Galeria Dominikańska

Znajduje się nieopodal rynku, co jest jej niewątpliwym atutem. Dzięki temu dostępna jest dla każdego zwiedzającego, który nie chce wyjeżdżać poza centrum. Otwarta została w 2001 roku i od tego czasu cieszy wrocławian oraz turystów wieloma sklepami, strefą, w której można zakupić jedzenie oraz siłownią, gdzie można spalić nabyte kalorie.

Pasaż Grunwaldzki

Ogromna, wielopoziomowa galeria, którą wprost nie sposób obejść w całości w kilka godzin, jej powierzchnia całkowita wynosi bowiem 130 000m2. W niej znajduje się aż 200 sklepów, 11 sal kinowych mieszczących 2600 widzów a jej parking przygotowany jest na przyjęcie 1400 aut. Oprócz tego, jak inne centra handlowe, może poszczycić się bardzo bogatą strefą gastronomiczną oraz placem zabaw dla dzieci, znajdującym się na najwyższym piętrze.

Galeria w Sky Tower

Nieopodal centrum, choć trochę na uboczu, znajduje się Sky Tower – najwyższy budynek we Wrocławiu. Tam również otwarta została galeria, która oprócz fantastycznych sklepów, posiada kręgielnię, klub bilardowy oraz siłownię. Znajdują się tam również pyszne, naturalne lody o unikalnych smakach a kiedy już skorzystamy ze wszystkich uroków samego centrum handlowego możemy udać się na punkt widokowy umieszczony na 49 piętrze, skąd rozpościera się cudowny widok na Wrocław i jego okolice.

Aby znaleźć czas na wszystkie atrakcje Wrocławia najlepiej przyjechać do niego na kilka dni. Wybierając nocleg warto rozważyć http://kingsapartments.pl, ponieważ są to naprawdę wysokiej klasy apartamenty ze wspaniałą obsługą, umiejscowione w centrum miasta. Wspaniały Wrocław ma wiele do zaoferowania i pozostawia cudowne wspomnienia na długi czas.