RECEPCJA +48 504 954 504 - całodobowo
Przyjazd:
Noce:
Wyjazd:
Liczba osób w pokoju:

Regulamin KingsApartments

 1. Doba trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00. Istnieje możliwość wcześniejszego uzgodnienia godziny przyjazdu i pozostawienia bagaży na recepcji.
 2. Opłatę za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu przy odbiorze kluczy.
 3. W przypadku braku opłaty za wynajęty apartament firma ma prawo do wypowiedzenia świadczenia usług w trybie natychmiastowym i przerwania pobytu Gościa.
 4. Za apartamenty pobierana jest kaucja w gotówce – 400zł, za pilot od parkingu- 100zł. Kaucję zostaną zwrócone po zakończonym pobycie. W przypadku uszkodzeń w apartamencie lub niezwrócenia pilota parkingowego zastrzegamy sobie prawo do pobrania części lub całości kaucji.
 5. Urządzanie imprez jest całkowicie ZAKAZANE. W przypadku interwencji Policji, Straży Miejskiej lub ochrony JUWENTUS firma nałoży na Gości karę w wysokości 2000 zł. Za wszystkie zniszczenia wynajmowanego mieszkania jak i budynku odpowiada osoba wynajmująca mieszkanie od firmy Kingsapartments.
 6. Apartament wynajmuje się po okazaniu dowodu osobistego lub paszportu, oraz po uregulowaniu opłaty za pobyt.
 7. Zakazuje się wprowadzania zwierząt domowych.
 8. W Apartamencie obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do 07:00 rano. W tym czasie nie mogą przebywać na terenie Apartamentu osoby nie zameldowane.
 9. Wcześniejszy wyjazd Gościa, z przyczyn niezależnych, nie uprawnia go do żądania zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt.
 10. Kingsapartments zastrzega sobie prawo do zmiany apartamentu o podobnym standardzie lub na inną lokalizację (StareMiasto, Centrum, Wierzbowa, Podwale 83) w przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności. Nie odpowiadamy za  niezależne od nas awarie oraz  ich skutki.
 11. W apartamencie obowiązuje ZAKAZ PALENIA. W przypadku złamania zakazu  firma nałoży na Gości karę w wysokości 500 zł.
 12. Goście zobowiązani są do należytego zabezpieczenia apartamentu, co rozumiane jest jako dokładne zamykanie drzwi wejściowych i okien przy każdorazowym jego opuszczeniu oraz staranne przechowywanie kluczy bez dostępu do nich osób postronnych.
 13. W przypadku zgubienia kluczy od apartamentu tak jak w przypadku zagubienia pilota do garażu goście pokryją koszty jego dorobienia.
 14. Jeżeli w trakcie pobytu, z winy Gościa, dojdzie do uszkodzenia lub zaginięcia części wyposażenia apartamentu firma ma prawo dochodzić od Gościa pokrycia strat.
 15. Kingsapartments zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który:
  • nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu,
  • znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających,
  • podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył powyższy Regulamin.
 16. Jeśli osoba wynajmująca apartament nie ukończyła 26 roku życia przy zameldowaniu wymagana jest kaucja w wysokości 1000 zł.
 17. Płatności na naszej stronie obsługuje serwis tpay.com.
 18. Dane gości w rezerwacjach w ramach platformy będą dostępne tylko przez 90 dni od daty wymeldowania się
 19. Dane klientów bedą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.