===>/home/kings/domains/kingsapartments.pl/public_html/blog/ Wrocławskie galerie handlowe - Kings Apartments Blog
RECEPCJA +48 504 954 504 - całodobowo
Zaznacz stronę

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Wrocław w celach turystycznych czy biznesowych, w wolnym od innych zajęć czasie poszukujesz miejsca na dobry posiłek i na zakupy. Wrocławskie galerie handlowe to miejsca, w których możesz spełnić obie te potrzeby w jednym miejscu. Jakie galerie handlowe we Wrocławiu warto odwiedzić?

Galeria Dominikańska

Galeria Dominikańska pełni wyjątkową rolę. Jest położona najbliżej ścisłego centrum miasta jakim jest Rynek, jest również najdłużej działającym obiektem tego rodzaju w stolicy Dolnego Śląska. Znajdziesz tutaj wszystko to, czego możesz potrzebować w trakcie wyjazdu. Sklepy znanych marek odzieżowych, sprzęt elektroniczny, wyborne gatunki herbaty, wreszcie artykuły spożywcze to jedynie część z tego, co oczekuje na klientów decydujących się na spędzenie czasu w gościnnych murach Galerii Dominikańskiej. Szeroki wybór kawiarni i kilka restauracji dopełniają oferty tego, co może oczekiwać każdy, kto odwiedzi to miejsce.

Arkady Wrocławskie

Podobnie jak wspomniana wyżej Galeria Dominikańska, Arkady Wrocławskie to galeria handlowa oferująca szeroki wybór miejsc, w których można zrobić udane zakupy lub posilić się w trakcie przerwy w zwiedzaniu miasta. Co więcej, Arkady Wrocławskie posiadają również sale kinowe, w których możesz obejrzeć interesujący film, jeśli na przykład wizyta w stolicy Dolnego Śląska wypadnie akurat w dniu premiery.

Sky Tower

Sky Tower to miejsce, które odnajdziesz niezwykle łatwo, gdyż jest widoczny z każdego miejsca we Wrocławiu. Najwyższy budynek w naszym kraju posiada w swojej dolnej części galerię handlową, w której możesz zrobić udane zakupy niezależnie od tego, czego w danej chwili potrzebujesz. Co więcej, możesz z łatwością połączyć przyjemne z pożytecznym, udając się przy okazji zakupów na taras widokowy, z którego możesz podziwiać rozciągającą się u stóp panoramę stolicy Dolnego Śląska i jego najbliższych okolic.

Pasaż Grunwaldzki

Pasaż Grunwaldzki to z kolei jedno z najpopularniejszych miejsc wśród rzesz studentów zdobywających wiedzę we Wrocławiu. Położony tuż obok kampusu Politechniki Wrocławskiej i licznych akademików innych uczelni, jest zawsze pełen młodych ludzi. Znajdziesz tutaj wiele interesujących sklepów, oferujących szeroki wybór towarów w atrakcyjnych cenach. Znajduje się tutaj również wiele kawiarni i restauracji, gdzie możesz odpocząć po trudach zwiedzania. Położony na trasie prowadzącej z wrocławskiego Rynku do ogrodu zoologicznego Pasaż Grunwaldzki jest łatwy do odnalezienia nawet przez osoby będące po raz pierwszy we Wrocławiu.

Stolica Dolnego Śląska ma do zaoferowania bardzo wiele wszystkim tym, którzy zdecydują się na odwiedziny, jeden dzień z całą pewnością nie jest wystarczający na poznanie choćby najważniejszych atrakcji oferowanych przez miasto. Osoby poszukujące noclegu znajdą go w ofercie prezentowanej przez apartamenty wrocławskie, ulokowane w samym centrum miasta.