===>/home/kings/domains/kingsapartments.pl/public_html/blog/ Wioska Indiańska we Wrocławiu - Kings Apartments Blog
RECEPCJA +48 504 954 504 - całodobowo
Zaznacz stronę

Jeśli kochasz i szanujesz przyrodę a oderwanie się od wielkiego miasta to dla Ciebie wielka przyjemność to koniecznie odwiedź miejsce, jakim jest Wioska Indiańska znajdująca się na obrzeżach Wrocławia. Czas, który tam spędzisz będzie niezapomniany a wizyta pozwoli ci się zrelaksować oraz poznać naturę od innej strony – będąc jej częścią.

Wioska Indiańska – czyli co?

Zakątek Wrocławia dobry zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Mnogość atrakcji jakie oferuje to miejsce sprawia, że odwiedza się je z prawdziwą przyjemnością. Program przewiduje ogrom rozrywek dla najmłodszych – warsztaty, gry i zabawy oraz pikniki. Wioska Indiańska organizuje także imprezy integracyjne dla firm, wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny a nawet komunie! Przedstawicieli tego miejsca można spotkać również na wielu festynach czy też dożynkach, organizowanych przez miasto, przedszkola, szkoły, szpitale albo domy dziecka.

Czemu warto tam przyjechać?

Ponieważ można przeżyć tam to, czego w innym miejscu Wrocławia się nie doświadczy. W Wiosce Indiańskiej nauczysz się robić talizmany oraz amulety, zrobisz sobie wystrzałowy tatuaż (spokojnie, zmywalny!) oraz pokonać ścieżkę mocy, pełną przygód i wyznań, razem ze swoją drużyną. To jednak nie wszystko! Dostępny jest także labirynt, który będzie nie lada atrakcją dla Ciebie i Twoich bliskich. Do pokonania jest również tunel, którym połączonym są indiańskie tipi, czyli tradycyjne namioty. W wiosce organizowanych jest też mnóstwo gier, przebieranek, zabaw oraz tańców przy ognisku.

Gdzie spać?

Wrocław oferuje mnóstwo noclegów, najlepiej jednak zatrzymać się w centrum a Wioska Indiańska niech będzie jedną z atrakcji, które możesz spotkać w mieście spotkań. Bardzo dobrą opcją będą apartamenty w pobliżu centrum – Kings Apartments. Warto rozważyć rezerwację noclegu właśnie tam ze względu na wysoki standard, przystępną cenę i świetną lokalizację.

Wioska Indiańska we Wrocławiu to dobre miejsce, aby je odwiedzić wraz z dziećmi albo nawet samemu. Warto o niej zatem pamiętać, jeśli ktoś wybiera się do stolicy Dolnego Śląska i chce przeżyć coś niesamowitego oraz dobrze się bawić.