===>/home/kings/domains/kingsapartments.pl/public_html/blog/ Nocne Gastro na Świebodzkim - Kings Apartments Blog
RECEPCJA +48 504 954 504 - całodobowo
Zaznacz stronę

Pierwszy weekend sierpnia w 2017 roku przyniósł Wrocławiowi kolejną niepowtarzalną atrakcję – nocny market jedzenie na Placu Świebodzkim. Jedzenie na noc nie jest zdrowe, jednak tego koniecznie trzeba spróbować! Na targu znajdziecie mnóstwo pyszności, które oferują wrocławskie restauracje. Nocne Gastro – po prostu nie można go przegapić!

O co dokładnie chodzi?

Nocne Gastro to miejsce, gdzie wystawiają się najbardziej popularne food trucki z całego kraju. Czy fascynowała Was kultura Tajlandii, a szczególnie uliczne jedzenie w Bangkoku? Teraz możecie spróbować tego w stolicy Dolnego Śląska! Wielu artystów kulinarnych serwuje dania inspirowane kuchniami z całego świata. Niektórzy wypróbowują również swoje autorskie przepisy na potrawy, które według nich pasują do takiego klimatu. Efekt? Rewelacyjny!

Nocne Gastro – nie tylko jedzenie

Oprócz wielu kucharzy, którzy karmić Was będą przepysznym jedzeniem, możecie również zajrzeć do baru. Tam znajdziecie fantastyczne piwo – krajowe bądź to zza granicy. Dla fanów bardziej egzotycznych napoi przygotowane zostaną bajeczne drinki. Mało tego, oprócz jedzenia i picia możecie udać się tam dla samej atmosfery! Nocne Gastro podzielone jest bowiem na kilka stref, z której każda jest wyjątkowa i pełni inną funkcję. Na wydarzeniu znajduje się bowiem miejsce pełne muzyki, gdzie najlepsi DJ we Wrocławiu (bądź innych miast w Polsce) dają popisy swojej twórczości. Możecie również udać się strefy naturalnej, pełnej zieleni i spokoju. Znajdziecie również punkt, gdzie prezentowane będą najnowsze trendy w modzie, czyli tak zwaną strefę designerską. Jednym słowem – dla każdego coś miłego!

Kilka informacji

Gastro Nocki odbywają się od 4 sierpnia i trwają przez całe lato, jednak tylko w piątki i soboty. Godziny trwania to 17 do 1 w nocy. Miejsce? Oczywiście perony Dworca Świebodzkiego we Wrocławiu! Gdzie natomiast najlepiej zatrzymać się, jeśli jesteście przyjezdni? Bardzo dobre noclegi znajdziecie tutaj. Nie ma na co czekać, najlepiej rezerwować apartament od razu i szykować się na super weekend we Wrocławiu!

Nocne Gastro to tylko jedna z nielicznych rewelacyjnych atrakcji Wrocławia. Warto zwiedzieć to miasto, nie bez powodu było bowiem Stolicą Kultury 2016 roku. Piękna architektura, wspaniały klimat i ogrom rozrywek sprawią, że nie będziecie się nudzić w mieście spotkań!