===>/home/kings/domains/kingsapartments.pl/public_html/blog/ MeetUp 2016 - Kings Apartments Blog
RECEPCJA +48 504 954 504 - całodobowo
Zaznacz stronę

Wrocław to jedno z największych polskich miast, stolica Dolnego Śląska. W ostatni weekend wakacji nadodrzańskie miasto stanie się również stolicą polskiego YouTube. MeetUp 2016 to wydarzenie bez precedensu nie tylko w skali naszego kraju. Od chwili pierwszej edycji, która miała miejsce w 2014 roku, impreza jest największym tego typu wydarzeniem w całej Europie środkowo-wschodniej. Dlaczego warto odwiedzić tę wyjątkową pod wieloma względami imprezę?

Pierwszym, chyba najbardziej naturalnym powodem jest na pewno chęć poznania na żywo najsłynniejszych twórców polskiego YouTube’a. Prowadzone przez znanych z ekranów monitorów panele i spotkania są prawdziwym magnesem, który przyciąga rzesze fanów. Dotychczasowe spotkania cieszyły się ogromną popularnością, organizatorzy podają, że za każdym razem pojawiło się około dziesięciu tysięcy widzów.

Gwiazdy You Tube we Wrocławiu

MeetUp 2016 to nie tylko szansa na bezpośrednie spotkanie z gwiazdami YouTube. Co więcej, w trakcie imprezy możesz również dowiedzieć się wiele na temat tego, w jaki sposób działa dzisiejszy marketing wideo, a także jak prowadzić profesjonalny kanał na YouTube, który będzie w stanie stać się pracą z prawdziwego zdarzenia. Jeśli zatem myślisz poważnie o tym, by stać się częścią blogosfery wykorzystującej video, to nie możesz przegapić tej wyjątkowej szansy na poznanie wiedzy z najlepszego źródła.

MeetUp 2016 jest także świetną okazją do dobrej zabawy w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nic zatem dziwnego, że organizatorzy zadbali o to, by nie zabrakło okazji do wspólnych rozrywek. Turnieje e-gamingowe, strefy gracza, strefy tematyczne to miejsca, w których będzie można eksplorować swoje własne zainteresowania. Różnorodność tematyki blogów prowadzonych przez youtuberów sprawia, że każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

MeetUp 2016 – konkursy

Niewątpliwie atrakcyjnie zapowiada się również część konkursowa. Wśród wielu konkursów z ciekawymi nagrodami można także upatrywać swojej szansy na to, by sprawdzić poziom swojej wiedzy o kręceniu filmów, videoblogach i innych sprawach związanych z polskim YouTube’m.

Jeśli zdecydujesz się na odwiedzenie Wrocławia i wzięcie udziału w MeetUp 2016, z całą pewnością będziesz potrzebować noclegu. Polecamy apartamenty w centrum Wrocławia.