===>/home/kings/domains/kingsapartments.pl/public_html/blog/ Escape Room - zabawa we Wrocławiu - Kings Apartments Blog
RECEPCJA +48 504 954 504 - całodobowo
Zaznacz stronę

Aktualnie rozrywka, jaką jest wydostawanie się z zamkniętych pokoi pełnych zabawek, stała się niesamowicie popularna. Różnego rodzaju pokoje, zwane Escape Room, zalały Polskę – również piękne miasto Wrocław. Nie jest to dziwne, ponieważ zabawa podczas szukania drogi ucieczki z pomieszczenia, jest naprawdę przednia. Jakie Escape Room’y warto odwiedzić będąc we Wrocławiu?

„Pogrzeb Arystokraty” – Brain Code

Jeden z fajniejszych Escape Room’ów we Wrocławiu. Zdecydowanie warto wybrać się do niego ze znajomymi podczas wycieczki do miasta spotkań. Właściciele naprawdę postarali się o klimat i to już od samego wejścia do mieszkania, w którym pokój się znajduje. Mnóstwo niebanalnych rozwiązań i moc fantastycznych zagadek to nie wszystko. Miejsce to ma swój niepowtarzalny charakter i jest dopracowane naprawdę w każdym, najmniejszym szczególe. Zdecydowanie warto zarezerwować wizytę w każdym czasie, jednak w okresie, kiedy zbliża się Halloween – na pewno będzie to niepowtarzalne przeżycie. Koszt takiej wizyty to od 160zł do 200zł. Zarezerwować pokój można bezpośrednio na stronie albo na portalu lockme.pl. Można wybrać opcję godzinną bądź dziewięćdziesięciominutową.

Escape Room „Krypta” – Brain Code

Jeśli Pogrzeb Arystokraty was urzekł – czas wybrać się do Krypty. Są to pokoje, które są połączone ze sobą fabularnie. Obydwa są rewelacyjne i pełne świetnych rozwiązań. Tylko praca zespołowa i skupienie pozwoli wydostać się wam z tego pokoju o czasie! Warto wczuć się zatem w klimat i wspólnie rozwiązywać najwyższej klasy zagadki. Pogrzeb Arystokraty jest pokojem dla osób początkujących, natomiast Krypta – dla średniozaawansowanych. Warto jednak odwiedzić obydwa, w tej właśnie kolejności.

„Pokój babci” – Secret Room

Jest to pokój mniej nowoczesny, jednak równie ciekawy. Dobrze urządzony, w klimacie takim jakiego się od niego oczekuje. Poziom – początkujący. Osoby, które wcześniej nie miały okazji odwiedzić zbyt wiele Escape Room’ów powinny sobie z nim poradzić. Ważna jest jednak współpraca i dobra zabawa a tego na pewno nie zabraknie u babci!

Escape Room to zabawa dla każdego kto lubi wyzwania. Rewelacyjny klimat pokoi to powód, dla którego zdecydowanie warto je odwiedzić. W mieście spotkań jest wiele ciekawych Escape Room’ów, które warto odwiedzić. Jeśli zatem ktoś jest fanem takiej rozrywki to warto, aby zarezerwował sobie dłuższy pobyt i trasę po wrocławskich pokojach zagadek.