Apartament OVO
4-osobowy

Liczba osób 1 - 4

Apartament dla czterech osób

Czteroosobowy apartament to przestronne i funkcjonalne mieszkanie, które składa się z jednego, dużego pokoju, aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem. Nasz architekt wnętrz zadbał nie tylko o ładny wygląd apartamentu ale także o wygodę jego użytkowników. Połączenie estetycznego designu i użyteczności jest gwarantem udanego noclegu.


Ekskluzywny apartament tuż obok Galerii Dominikańskiej. Jednopokojowy apartament dla 4 osób typu STUDIO mieszczący się przy ul. Podwale 83 – zaledwie 2 minuty od Rynku. Posiada łóżko małżeńskie oraz rozkładaną sofę, dobrze wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. W apartamencie znajduje się ponadto telewizor z płaskim ekranem oraz połączenie internetowe typu wi-fi.

ŚNIADANIE: płatne 35 zł/osoba – podawane w restauracji Etno Cafe, ul. Podwale 83. Śniadanie należy wykupić bezpośrednio w Etno Cafe.

WAŻNE: Otrzymasz kod wejściowy i instrukcję dostępu do apartamentu do apartamentu przez wiadomość sms na podany przy składaniu rezerwacji numer telefonu. Po przyjeździe należy udać się bezpośrednio do apartamentu. Wejście z użycie otrzymanego kodu jest jednoznaczne z automatycznym zameldowaniem.

W przypadku chęci zakupu parkingu lub innych spraw recepcja jest czynna w godzinach 13:00-22:00. Adres recepcji Absyntapart: ul. Podwale 82, 3 piętro 3, lokal 7.4

Odległości od ważnych miejsc we Wrocławiu:

Rynek – 3 min
Muzeum Pana Tadeusza – 3 min
Ostrów Tumski – 3 min
Muzeum Narodowe – 6 min
Dworzec PKP/PKS – 20 min
Port Lotniczy – 10 km