Apartament OVO
3-osobowy

Liczba osób 1 - 3

Apartament dla trzech osób

Apartament dla trzech osób o wiele bardziej przestronny niż apartament Studio. Trzyosobowy apartament jest dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie większą ale nie za dużą powierzchnię. Ten typ mieszkania jest wybierany przez osoby odwiedzające Wrocław z małymi dziećmi i nie tylko. Apartament składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym i łazienki.


Ekskluzywny apartament tuż obok Galerii Dominikańskiej. Jednopokojowy apartament dla 3 osób typu kawalerka mieszczący się przy ul. Podwale 83 – zaledwie 2 minuty od Rynku. Posiada łóżko małżeńskie, jednoosobową rozkładaną sofę, dobrze wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. W apartamencie znajduje się ponadto telewizor z płaskim ekranem oraz połączenie internetowe typu wi-fi.

Istnieje też możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla dzieci do lat 3. Prosimy o kontakt z recepcją w tej sprawie na dzień przed przyjazdem.

ŚNIADANIE: płatne 35 zł/osoba – podawane w restauracji Etno Cafe, ul. Podwale 83. Śniadanie należy wykupić bezpośrednio w Etno Cafe.

WAŻNE: Otrzymasz kod wejściowy i instrukcję dostępu do apartamentu do apartamentu przez wiadomość sms na podany przy składaniu rezerwacji numer telefonu. Po przyjeździe należy udać się bezpośrednio do apartamentu. Wejście z użycie otrzymanego kodu jest jednoznaczne z automatycznym zameldowaniem.

W przypadku chęci zakupu parkingu lub innych spraw recepcja jest czynna w godzinach 13:00-22:00. Adres recepcji Absyntapart: ul. Podwale 82, 3 piętro 3, lokal 7.4

Odległości od ważnych miejsc we Wrocławiu:

Rynek – 3 min
Muzeum Pana Tadeusza – 3 min
Ostrów Tumski – 3 min
Muzeum Narodowe – 6 min
Dworzec PKP/PKS – 20 min
Port Lotniczy – 10 km