RECEPCJA +48 504 954 504 - całodobowo
Przyjazd:
Noce:
Wyjazd:
Liczba osób w pokoju:

Wrocław to niezwykle romantyczne miasto, w którym wiele par znajdzie urokliwe miejsca i zakątki na wspólny spacer lub miłe spędzenie czasu. Dlatego warto oświadczyć się we Wrocławiu, ponieważ moment ten powinien być niezwykły i niezapomniany dla obojga. Gdzie to zrobić? Jak się do tego przygotować? Oto nasze propozycje.

Wrocław oferuje wiele klimatycznych miejsc na zaręczyny, nie tylko jego mieszkańcom. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę swojej wybrance, zabierz ją na weekend do Wrocławia i poproś tam o rękę. Wcześniej warto jednak wszystko przygotować. Komfortowe apartamenty we Wrocławiu dla dwojga to idealne rozwiązanie na nocleg dla pary. W pełni wyposażone, w centrum miasta, to doskonały zapewnią Wam wygodę. W licznych barach i restauracjach, znajdujących się w pobliżu można zjeść lub zamówić dobre jedzenie. Teraz trzeba już tylko wybrać odpowiednie miejsce na oświadczyny.

Most Tumski – najbardziej romantyczne miejsce we Wrocławiu

Most Tumski prowadzący na Ostrów Tumski od strony Starego Miasta jest uznawany za najbardziej romantyczne miejsce we Wrocławiu. Niewielki, żelazny mostek w kolorze niebieskim stanowił kiedyś granice między jurysdykcją miasta i kościoła. Wiąże się z nim, między innymi legenda o wielkiej miłości córki złotnika i biednego czeladnika. Klimat temu miejscu nadają płonące wieczorami prawdziwe latarnie gazowe oraz oświetlone ciepłym blaskiem średniowieczne mury kościołów z górującymi nad nimi wieżami katedry. Właśnie dlatego zakochani wybrali sobie to miejsce, by wieszać kłódki symbolizujące ich wieczne oddanie sobie.
Jeśli lubicie romantyczne klimaty i stare legendy, ten most to z pewnością idealne miejsce na spacer zakończony oświadczynami.

Wieża widokowa Sky Tower – zaręczyny wśród chmur

Szukać pomysłu na super oryginalne zaręczyny? Zabierz swoją wybrankę serca i poproś ją o rękę na 49 piętrze najwyższego budynku w Polsce. Co więcej, możesz skorzystać ze specjalnej oferty zaręczynowej. Wtedy całe piętro widokowe będzie tylko do waszej dyspozycji, przyszłą narzeczoną powita podświetlony napis „Marry Me”, a do tego będą na Was czekać czerwone róże i szampan. Rozświetlone nocą miasto, będzie na pewno stanowić doskonałe dopełnienie idealnego wieczoru zaręczynowego.

Oświadczyny we Wrocławiu – zabierz ukochaną do barwnego ogrodu

Jeśli szukasz bardziej ustronnego miejsca, by poprosić swoją ukochaną o rękę, zabierz ją do jednego z wrocławskich ogrodów – Botanicznego lub Japońskiego. Oba usytuowane są w centrum miasta, Ogród Botaniczny znajduje się przy samym Ostrowie Tumskim, zaś Ogród Japoński w pobliżu Hali Stulecia. Osłonięte roślinnością od zgiełku i ruchu ulic stanowią oazę wytchnienia i spokoju. Są to wspaniałe miejsce na spacer z ukochaną, szczególnie wiosną oraz latem, kiedy kwitną barwne kwiaty, a wokół spowija nas zieleń. Stawy porośnięte nenufarami, malutkie strumyki i drewniane mostki to doskonała sceneria na oświadczyny.

Zaręczynowy rejs statkiem

A może dla odmiany wycieczka statkiem tylko we dwoje? To idealne rozwiązanie na ciepłe dni. Nieduży jacht zabierze Was w podróż wzdłuż Odry, umożliwiając poznanie miasta od zupełnie innej, naprawdę atrakcyjnej strony. Do tego elegancki obiad lub kolacja, zależnie od pory, w której wybierzecie się na wycieczkę i oczywiście bukiet czerwonych kwiatów. Jest to doskonała sceneria na idealne zaręczyny.